Inwestycje w spółki z jednej strony umożliwiają uzyskanie ponadprzeciętnej stopy zwrotu z inwestycji, jednak z drugiej strony są obarczone większym ryzykiem. Praca analityczna, którą wykonuję jest ukierunkowana na minimalizację ryzyka inwestycyjnego poprzez dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji, danych, analiz do podjęcia racjonalnej decyzji inwestycyjnej. 

Inwestowanie  / Inwestycje kapitałowe  | Data aktualizacji: 2 sty 2021 r.

Inwestycje

Poznaj wyselekcjonowane przeze mnie inwestycje spełniające kluczowe założenia.

✔ Doświadczony zespół 
✔ Zrealizowane MVP 
✔ Generowane przychody 
✔ Skalowalność na inne rynki

Krzysztof Janik

  Poprzez kliknięcie przycisku “Pobieram więcej informacji” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w szczególności newsletterów, od Enterprise Startup. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania subskrypcji. Zgodę możesz również wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@enterprisestartup.pl.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Enterprise Code sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-348), przy ul. Bobrzyńskiego 29 lok. 17. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania informacji handlowych, w szczególności newslettera. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulamin i Polityka prywatności.

  Jak otrzymać informacje o spółce?

  1 |

  Zostaw dane kontaktowe

  Pozostawione dane kontaktowe zostaną przekazane przedsiębiorcy poszukującemu finansowania.

  2 |

  Otrzymaj teaser inwestycyjny

  Na pozostawione dane kontaktowe otrzymasz od przedsiębiorcy teaser informacyjny przedstawiający kluczowe informacje na temat przedsiębiorstwa / startupu.

  3 |

  Wybierz firmę

  Kieruj się m. in.: znajomością branży, preferowanym etapem rozwoju firmy, formą inwestycji.

  4 |

  Spotkanie

  Po pozytywnej ocenie otrzymanych informacji zaplanuj spotkanie z przedsiębiorcą.

  Informacja prawna dotycząca treści zawartych w powyższym artykule

  Treść niniejszego dokumentu jest wyłącznie zbiorem doświadczeń oraz prywatnych opinii jego autorów, którzy nie działają jako doradcy inwestycyjni i w ramach tego dokumentu nie świadczą usług doradztwa inwestycyjnego. Inwestowanie, szczególnie w udziały lub akcje w spółkach kapitałowych, kryptowaluty, pożyczki społecznościowe jest obarczone wysokim ryzykiem i może spowodować utratę części lub całości zainwestowanych środków. Wszelkie artykuły, analizy i dane zawarte w tym dokumencie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako zachęta lub sugestia do rozpoczęcia inwestowania. Informacje opublikowane w niniejszym dokumencie mogą w przyszłości stracić swoją aktualność ze względu na zmiany przepisów prawa lub sytuacji rynkowej.

  Czytelnik tego dokumentu powinien świadomie, na własną odpowiedzialność i ryzyko podjąć ewentualną decyzję o inwestowaniu w udziały lub akcje spółek. Dane, informacje i analizy zawarte w tym dokumencie nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.), jak również oferty nabycia instrumentów finansowych w rozumieniu art. 72 przedmiotowej ustawy.

  Informacje tu zawarte nie mogą być traktowane jako zapewnienie lub gwarancja osiągnięcia potencjalnych lub spodziewanych rezultatów, ze szczególnym uwzględnieniem zysków lub określonych stóp zwrotu z inwestycji. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, związane z decyzjami podjętymi pod wpływem lektury niniejszego dokumentu.

  FIRMA
  Enterprise Code Sp. z o.o.
  Kraków | ul. Bobrzyńskiego 29/17
  Biuro | Warszawa

  Zespół

  Partnerzy

  Oferty pracy

  Regulamin

  Polityka prywatności

  Mapa strony

  KONTAKT
  Krzysztof_Janik_CFO

  Krzysztof Janik

  Partner Zarządzający

  krzysztof.janik@enterprisestartup.pl