Aktualności

Najważniejsze zdarzenia z ostatnich miesięcy w Enterprise Startup

17 milionów finansowania

Autenti – spółka, z którą współpracuję od 8/2019 roku pozyskała 17 mPLN finansowania od trzech konkurujących ze sobą banków: Alior Bank, BNP Paribas Bank Polska, PKO Bank Polski oraz od dwóch funduszy VC: Innovation Nest i Black Pearls VC. Szczegóły transakcji poznasz tutaj.

4 transakcje w toku

Od 2/2020 roku cztery spółki przeszły we współpracy ze mną przez 3 etapowy model przygotowania do pozyskania finansowania od inwestorów. Dwie pierwsze spółki są obecnie na etapie Due Diligence poprzedzającym podpisanie umowy inwestycyjnej. Planowany termin finalizacji to 8/2020. Z kolei kolejne dwie prowadzą negocjacje z inwestorami po otrzymaniu łącznie 6 ofert inwestycyjnych. 

2 wdrożenia Nowoczesnego controllingu w toku

W 6/2020 roku rozpocząłem pracę nad wdrożeniem Nowoczesnego controllingu u dwóch nowych klientów. Jeden z klientów rozwija biznes z branży druku 3D, z kolei drugi w branży motoryzacyjnej.

Dwa mega pozytywne i energiczne Zespoły. Praca dla takich klientów to czyta przyjemności i poczucie spełnia w pracy. Niebawem przedstawię szczegóły efektów naszej współpracy.

Ankieta ,,Finansowanie w 1 m-c"

W 5/2020 roku rozpocząłem badania wśród przedsiębiorców nad preferencjami względem sprawnego pozyskania finansowania od inwestorów. Do badania możesz dołączyć pod tym linkiem.

 

Nagroda: po udziale w badaniu otrzymasz wartościowe materiały pomocne w pozyskaniu finansowania od inwestorów.